Afgelopen zaterdag speelden wij, 2da Smashing, onze laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen Dunlop DKC. Na een drukke periode met zowel de Nederlandse als Belgische kampioenschappen was het duidelijk dat de intensiteit van de afgelopen weken bij sommige spelers nog in de benen zat. Toch stond iedereen gemotiveerd op de baan en is er, zoals altijd, gestreden voor elk punt.
De avond begon met de mannendubbel, waarin Freek Golinski en Marijn Put het opnamen tegen Michiel Kruijt en Gijs Duijs. In een wedstrijd met veel tempo en lange rally’s wist DKC uiteindelijk de beslissende punten beter af te maken, waardoor deze partij naar de bezoekers ging.
In de vrouwendubbel lieten Sterre Bang en Leonie Rovers zien dat ze goed op elkaar zijn ingespeeld. Met overtuigend spel en sterke netdominantie wisten zij deze wedstrijd te winnen en zorgden zo voor een belangrijk punt voor Smashing.
De eerste mannenenkel werd gespeeld door Marijn Put tegen Joran Kweekel. Marijn vocht hard en bleef knap in de wedstrijd, maar moest uiteindelijk zijn meerdere erkennen in zijn tegenstander.
Daarna volgde de eerste vrouwenenkel, waarin Maureen Zewald het opnam tegen Flora Wang. Maureen speelde met veel inzet en bleef vechten. Hierdoor kon ze zelfs een set weten te pakken en dit tegen de kersverse Nederlandse kampioene. Maar Flora wist in de beslissende set haar slagvastheid en snelheid goed te benutten.
In de tweede mannenenkel speelde Vincent de Vries tegen Michiel Kruijt. Vincent begon sterk en liet mooie rally’s zien, maar naarmate de wedstrijd kreeg hij minder grip in zijn spel en kon moeilijk zijn spel terugvinden.
De tweede vrouwenenkel bracht een mooi optreden van Leonie Rovers tegen Jaymie Laurens. Leonie speelde scherp, bleef rustig en wist deze partij knap binnen te halen. Een uitstekende prestatie!
Ook in de gemengd dubbels was er volop strijd.
In GD1 speelden Freek Golinski en Ingrid Pothuizen tegen Gijs Duijs en Flora Wang. Ondanks sterk samenspel en goede fases trok DKC uiteindelijk aan het langste eind.
In GD2 namen Vincent de Vries en Sterre Bang het op tegen Joran Kweekel en Jaymie Laurens. In een spannende en energieke wedstrijd werd er alles uitgehaald, maar viel het kwartje net niet onze kant op.
Een bijzondere vermelding is absoluut voor Leonie, die beide partijen wist te winnen en daarmee een sterke en stabiele indruk achterliet. Top gedaan!
Hoewel de einduitslag 2-6 in het voordeel van Dunlop DKC uitviel, kan het team met opgeheven hoofd terugkijken op deze laatste thuiswedstrijd. Iedereen heeft gestreden, elkaar gesteund en het maximale gegeven.
Nu is het vizier gericht op de toekomst: over twee weken staat de laatste competitiewedstrijd op het programma, uit tegen Duinwijck. Nog één keer samen alles geven!
Geschreven door: Marijn Put
Foto: Randy Berends