Aanstaande maandag 12 oktober wordt op na 'De Wereld Draait Door' het populaire sportprogramma 'Holland Sport' uitgezonden. Een van de onderdelen is een reportage met Dicky Palyama. Programmamaker Casper Brasser heeft met behulp van een zo genaamde. "high speed camera" prachtige slow motion beelden gemaakt, die ervoor zorgen dat enkele badmintonslagen op een prachtige manier te zien zijn. Palyama is de huidige nummer 20 van de wereld en volgende week een van de favorieten tijdens de Yonex Dutch Open. Holland Sport wordt uitgezonden op Nederland 3. Aanvangstijd 20.30 uur. Presentator is Wilfried de Jong.
Jordy Hilbink is onlangs geïnterviewd door Hart van Nederland over het opleiden van toptalenten in Nederland. Naast Arnhem (Papendal) krijgen ook Amsterdam, Heerenveen en Eindhoven een aparte topsportstatus.
De uitzending is via de volgende link terug te kijken en het begint na 12:22.
Onderstaand bericht is naar de medewerkers van omroep Gelderland gestuurd.
Beste Fred, beste Dick,
De uitzending over Smashing in het programma spelmakers heeft onze verwachtingen overtroffen. Het is een geweldig mooie uitzending geworden en het regent complimenten en die komen vooral ook van niet-Smashingleden.
Met name de video over het fabriceren van shuttles heeft bij velen grote indruk gemaakt. Ik kan mij goed verplaatsen in de opmerking die Frans Rademaker heeft gemaakt, dat je een shuttle die met zo veel zweet en tranen is gemaakt niet zo maar intrapt.
Tot slot wil ik vragen de complimenten ook over te brengen aan de overige medewerkers aan het programma. Helaas heb ik daar geen e-mail adressen van.
Op maandag 9 februari zal het TV programma “spelmakers” van Omroep Gelderland geheel zijn gewijd aan BC Smashing. Het programma duurt 30 minuten.
Voor deze uitzending zijn met name op 24 januari opnamen gemaakt. Het gaat hierbij niet alleen om een wedstrijdverslag, maar vooral ook over de mensen die deel uitmaken van de vereniging.
De TV uitzending is op maandag 9 februari 2009 om 18:20 uur en niet alleen te volgen op de regionale televisiezender, maar ook op internet. De uitzending wordt die avond ieder uur herhaald. En ben je niet in staat om op 9 februari te kijken, dan kan het nog heel lang op “uitzending gemist” via internet. Het internet adres is : www.omroepgelderland.nl
Cock van Anrooij
Als cultureel centrum De Lindenberg er mee instemt dan zal Madelon Kersten ook door de TV ploeg van Omroep Gelderland gevolgd worden. Madelon volgt lessen in dans, zang en toneel en is van plan een Musical opleiding te gaan volgen.
Inmiddels is bekend dat de Lindenberg akkoord is met het maken van video opnamen van Madelon.
TV Gelderland besteedt volgende week ruim aandacht aan BC Smashing. Dan worden opnamen gemaakt voor het programma Spelmakers.
Inmiddels is bekend welke leden gevolgd zullen worden in hobby of beroep. Dat zijn Henk van Kooten ( fotografie ) en Frank Vermeesch ( graafmachines). Eventueel komt er nog een derde kandidaat.
Verder zullen op 24 januari vanaf ’s morgens 11:30 uur tot ’s avonds 21:30 opnamen worden gemaakt in de hal, waarbij aandacht wordt besteed aan alle aspecten van de vereniging.
Overbodig om op te merken dat wij zoveel mogelijk supporters in de Smashinghal willen hebben.
Regelmatig zullen leden , oud-leden en overige badmintonliefhebbers op de hoogte worden gehouden met nieuwtjes over deze TV special.
Het programma wordt uiteindelijk uitgezonden op maandag 9 februari om 18:20 uur en wordt ieder uur herhaald.
De TV afdeling van Omroep Gelderland wil begin 2009 badmintonclub Smashing volop in de spotlights plaatsen. Dat gebeurt dan in het programma “spelmakers” waarin de vereniging op diverse manieren wordt belicht. Het gaat hierbij niet alleen om de sportieve prestaties van de vereniging , maar ook om de mensen die deel uit maken van de vereniging. Zo zal een aantal leden van de club met een bijzonder beroep of hobby worden gevolgd. TV Gelderland trekt er twee dagen voor uit om de beelden te maken.
De belangrijkste dag voor het maken van de opnamen is 24 januari 2009. De videoploeg zal dan de gehele dag in de Smashinghal zijn om gesprekjes te houden, het ombouwen van de zaal op te nemen en ook nog beelden te maken van de eredivisiewedstrijd BC Smashing – BV Almere.
BC Smashing vindt het geweldig dat in het jaar waarin de club 40 jaar bestaat deze kans geboden wordt. We rekenen op 24 januari dan ook op een bomvolle Smashinghal.
De komende weken zullen wij regelmatig rapporteren over de voortgang.
In de tweede helft van februari 2009 zal het resultaat in het programma “spelmakers “ te zien zijn.
Smashing begint vandaag met de wedstrijd in Hoensbroek tegen Victoria aan de competitie zonder zonder nieuwkomer Eli Mambwe. De badmintonner uit Zimbabwe zit nog te wachten op zijn visum.