BC Smashing Wijchen

Badminton voor iedereen!

Opendag 11 September
Geschreven door De Redactie   
woensdag, 08 september 2010 01:06

Badminton iets voor jou?

Veel mensen hebben het idee dat badmintonnen een ech-te campingsport is. En natuurlijk is het leuk om een shutt-le hoog te houden, maar het is zo veel meer! Badminton is de snelste racketsport ter wereld en toch is het eenvoudig te leren. Zeker als je nog jong bent kun je het snel onder de knie krijgen!

OPENDAG!

 

Om iedereen kennis te laten maken met badminton organiseert BC Smashing op 11 September een opendag iedereen is welkom in sporthal ‘t Achterom. Er wordt deze dag een gratis training aangeboden die je kunt bijwonen. Neem daarvoor je sport kleding en schoenen mee en doe mee met de training! (Rackets zijn aanwezig)

  • 13:15 – 14:15 open jeugd training (6 t/m 10 jaar)
  • 14:45 – 15:45 open jeugd training (11 t/m 17 jaar)

De senioren zijn vanaf 15:45—16:30 welkom, dan heeft u de gelegenheid om tegen een shuttle te slaan en te kijken of badminton iets voor jou is!

 

WIE, WAT, WAAR?

Wie:

  • 13:15 – 14:15 open jeugd training (6 t/m 10 jaar)
  • 14:45 – 15:45 open jeugd training (11 t/m 17 jaar)

  • 15:45 – 16:30 inloop moment senioren

Wat:

Opendag Badminton Club Smashing

Waar:

Sporthal ‘t Achterom, Homberg 2535, 6601XW, Wijchen

 

 

Commentaar (0)Add Comment

Schrijf commentaar
Deze content wordt geblokkeerd, u kunt niet langer commentaar plaatsen.

busy
 

Sponsor

Banner
Banner
Banner
Je bent hier  : Home Nieuws De club Opendag 11 September